Działka na sprzedaż bez pośredników Rzeszów ul. Spółdzielcza
23 000 zł
74 zł/m²
309 m²
Rzeszów, Spółdzielcza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam ROD Zelmerowiec w Rzeszowie, ul. Spółdzielcza 9a, o pow. 309 m2.
-
ul. Spółdzielcza, Rzeszów
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 309 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości