Działka na sprzedaż bez pośredników Rzeszów ul. Polna
27 000 zł
64 zł/m²
420 m²
Rzeszów, Polna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Zagospodarowana działka o wymiarze rzeczywistym 4,2 ara - (umownie z ROD Malina, ul. Polna 3 ary) z domkiem, kompostownikiem, prądem, roślinami ozdobnymi i użytkowymi - czereśnie, brzoskwinie, maliny, borówki, wydzielony warzywniak, ogrodzona żywopłotkiem... W domku prąd i mała, betonowa ale głęboka piwniczka.
-
ul. Polna, Rzeszów
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 420 m²
-
Ogrodzenie betonowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości