Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Ignacego Paderewskiego Rzeszów Nowe Miasto

NOWA OFERTA
Działka rod Rzeszów Nowe Miasto, ul. Ignacego Paderewskiego. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Rzeszów Nowe Miasto ul. Ignacego Paderewskiego

44 900
150 zł/m²
300
Rzeszów Nowe Miasto, Ignacego Paderewskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🌿 Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD „Przyszłość” – Rzeszów | 3 ary | pełne wyposażenie

Na sprzedaż zadbana i w pełni zagospodarowana działka ROD o powierzchni 3 arów w Rzeszowie (ROD „Przyszłość”).

To idealne miejsce do odpoczynku – dużo zieleni, prywatność i gotowa infrastruktura, bez konieczności inwestowania na start.

Działka jest idealna dla rodzin z dziećmi – przestrzeń do zabawy, huśtawki i dodatkowe wyposażenie już na miejscu.

✔️ umeblowany domek
✔️ sprzęty: lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka
✔️ prąd i woda na działce
✔️ nasadzenia (drzewa, krzewy)
✔️ miejsce na ognisko i hamak

W cenie zostaje całe wyposażenie:
✔️ kosiarka i narzędzia
✔️ grill
✔️ meble ogrodowe
✔️ 2 hamaki
✔️ leżaki
✔️ 2 krzesła brazylijskie
✔️ huśtawki dla dzieci
✔️ naczynia (sztućce, talerze, miski itd.)

Działka gotowa do użytkowania od razu – wchodzisz i korzystasz.

💰 Cena: 44 900 zł (do negocjacji)
☎️ Tel: [numer]

  • ul. Ignacego Paderewskiego, Rzeszów Nowe Miasto  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m²  
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, brak kanalizacji, prąd
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj