Działka na sprzedaż bez pośredników
Krępice  

NOWA OFERTA
Działka rod Krępice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Krępice

17 000
54 zł/m²
315
Krępice - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

SPRZEDAM działkę ROD SPOKOJNA DOLINA, usytuowana w środkowej części działek.

Na działce mieści się altana drewniana z gankiem (nowa podłoga), wychodek i studnia. Drzewa i krzewy owocowe oraz kwiaty.

W najbliższym czasie będzie doprowadzona energia elektryczna.

Powierzchnia działki to 315 m2.

Cena: 17 tys. do negocjacji.

  • Krępice, gmina Miękinia, powiat średzki  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 315 m²  
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj