Działka na sprzedaż bez pośredników Lublin Lemszczyzna
45 000 zł
117 zł/m²
384 m²
Lublin Lemszczyzna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę nr 37 o powierzchni ok. 384m2 na ogródkach ROD Lemszczyzna - obok Olimpu. Bardzo dobra lokalizacja. Zadbana, dostępna od zaraz. Na działce altana, prąd, woda.
-
Lublin Lemszczyzna
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 384 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Działki – popularne miejscowości