Działka na sprzedaż bez pośredników
Glinka Duchowna  

Działka rod Glinka Duchowna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Glinka Duchowna

290 000
628 zł/m²
462
Glinka Duchowna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) Przedmiotem transakcji nie jest sprzedaż własności gruntu, lecz odpłatne przeniesienie (cesja) prawa do działki.

Grunt pozostaje własnością Skarbu Państwa lub gminy, a zasady użytkowania reguluje ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych oraz regulamin konkretnego ogrodu. Przeniesienie prawa wymaga zatwierdzenia przez stowarzyszenie ogrodowe - przed zakupem zapoznaj się z regulaminem danego ogrodu.

Ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 m² na działce ROD całoroczny.

Budynek parterowy, w dobrym stanie, do zamieszkania. Umeblowany.

Pomieszczenia:
Kuchnia,
2 pokoje,
Łazienka,
Pomieszczenie gospodarcze,
Wiatrołap,
Piwnica.

Na strychu można zaaranżować dodatkową przestrzeń.

Działka ma powierzchnię 462 m² i jest ogrodzona płotem.

Ogrzewanie na węgiel (piec na ekogroszek/pellet/drewno).
Media: woda, prąd, internet oraz szambo.

Lokalizacja: Glinka Duchowna, gmina Kostrzyn, blisko obiektów sportowych.

W pobliżu znajduje się:
Stadion KKS Lechia Kostrzyn (idealne miejsce dla miłośników sportu),
Przedszkola,
Żłobki,
Szkoła Podstawowa,
Dworzec PKP Kostrzyn.

Dojazd do nieruchomości jest utwardzony, co zapewnia wygodę.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się, aby umówić się na oglądanie.

Oferta od osoby prywatnej. Osobom zainteresowanym prześlę więcej zdjęć.

Bez pośredników.

Cena oraz więcej informacji pod telefonem.
Cena podlega negocjacji.

  • Glinka Duchowna, gmina Kostrzyn, powiat poznański  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 462 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

22
Działka rod Sierosław, ul. Bukowska

283 000

430

Na sprzedaż – przeniesienie praw do działki z całorocznym domem w Sierosławiu Na sprzedaż przeniesienie praw do działki o powierzchni ok. 430 m², zabudowanej murowanym, ocieplonym domem parterowym o powierzchni ok. 55 m². Dom składa się z: - dwóch ustawnych pokoi, - garderoby (z możliwością adapt...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rod Sierosław

280 000

406

Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 406m2 z domem całorocznym, ogrzewanym piecem na pellet. Dom murowany i ocieplony. Dom składa się z: - Pokoju z otwartą kuchnią - Łazienki - Małej sypialni - Strychu z możliwością do zagospodarowania - Kotłowni z osobnym wejściem z podwórka. Dom ogrzewany piece...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Mościenica

285 000

412

Odstąpię prawa do działki na ROD w Mościenicy, gm Kórnik. Działka o powierzchni 412m2, na której znajduje się całoroczny dom o powierzchni ok 80m2. Dom jest dwupoziomowy. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, prysznic. Na piętrze znajdują się: trzy ustawne pokoje (bez skosów), toaleta i wyjście ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Sierosław

255 000

400

Sprzedam działkę 400 m², Stowarzyszenie Sierosław I. Na działce jest dom letniskowy BRDA i nowo wybudowany dom całoroczny o pow. 45 m². Działka jest przy ścianie lasu. Piękne i spokojne miejsce. Szybkie połączenie z Poznaniem. Na miejscu dużo zakładów pracy, sklepy, przychodnia. Kontakt tylko ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Wagowo

295 000

400

OKAZJA - Całoroczny dom 80 m² z tarasem | Wagowo/Wiśniewo (ROD) Na sprzedaż murowany, ocieplony domek całoroczny o powierzchni ok. 80 m², położony na działce o powierzchni 400 m² w spokojnej okolicy Wagowa/Wiśniewa (ROD). Dom jest po remoncie i gotowy do zamieszkania. Sprzedawany jest z większości...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka rod Kołata, ul. Sokoła

292 000

500

Dzień Dobry. Na sprzedaż wystawiam działkę rekreacyjną typu ROD na zamkniętym terenie, graniczącym z Puszczą Zielonką. Bezpośrednia okolica to lasy i jeziora, idealne do pieszych jak i rowerowych wycieczek. Dom całoroczny z ogrzewaniem znajduje się na zamkniętym, monitorowanym terenie, 15 minut s...

Zobacz ogłoszenie