Działka na sprzedaż bez pośredników
Osowa Gdańsk

Działka rod Gdańsk Osowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Osowa

110 000
162 zł/m²
680
Gdańsk Osowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na terenie ROD Klukowo, sprzedam dwie działki połączone w jedną (ok. 700 m2).
Na działce drzewa i krzewy owocowe, m.in. brzoskwinia, śliwa, wiśnie, jabłonie, pigwy, agrest, porzeczki oraz duża ilość kwiatów.
Domek podpiwniczony z użytkowym poddaszem, z podłączeniem do prądu oraz wody.
W domku łazienka oraz salon z kuchnią, na poddaszu jeden duży pokój z możliwością podzielenia.
Więcej szczegółowych informacji udzielam telefonicznie.

  • Gdańsk Osowa  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 680 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

12
Działka rod Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

110 000

500

Na sprzedaż działka ROD - Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza 500 m² | Domek 35 m² | 110 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 500 m² położona na terenie ROD Wzgórze Mickiewicza w Gdańsku, w dzielnicy Wzgórze Mickiewicza. Doskonała lokalizacja - dogodny dojazd samochodem oraz wejście bezpośre...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Gdańsk Osowa

87 000

330

Murowany domek całoroczny z boilerem, osobną toaletą, prysznicem, kuchnią i pokojem z kominkiem, posiada użytkowe poddasze. Domek: 42 metry kwadratowe. Działka: 330 metrów kwadratowych. Szambo. Miejsce na dwa samochody. Blaszak na opał i narzędzia. Blisko Majaland.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Gdańsk

115 000

454

Odstąpię prawo do działki rekreacyjnej o powierzchni 453,75m2 w Rodzinnych Ogródkach Działkowych,,Narwik w Gdańsku. Działka typowo rekreacyjna z drewnianym domkiem aneksem kuchennym, łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym. Wszystkie przyłącza doprowadzone : woda miejska , szambo, oraz prąd. Ogród...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Gdańsk Matarnia

94 999

720

Sprzedam dwie działki o łącznej powierzchni 720 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na terenie ROD \"Akacja\" w Gdańsku Matarni. W skład oferty wchodzi działka z domkiem murowanym o powierzchni 376 m2 oraz druga, o powierzchni 344 m2. Łącznie, stanowią bardzo ładny areał, ogrodzony płotem, z jedn...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Gdańsk Jasień, ul. Kartuska

104 000

760

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka ROD o powierzchni ponad 760 m² w Gdańsku przy ul. Kartuska 416, R.O.D. "Jasień". Działka jest mocno doinwestowana, a mianowicie: • Zostały wykonane prace ziemne. • Jest wykonany spust pod łódkę do zbiornika retencyjnego (pow. zbiornika jest ponad 30 000 m²). ...