Działka na sprzedaż bez pośredników
Nowy Port Gdańsk

Działka rod Gdańsk Nowy Port. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Nowy Port

32 500
112 zł/m²
290
Gdańsk Nowy Port - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

ROD Gdańsk Nowy Port 290 m² | prąd | domek | zadbana działka

Sprzedam działkę ROD o pow. ok. 290 m² w Gdańsku (Nowy Port - Ogródki Działkowe im. Obrońców Westerplatte).

Prąd podłączony, możliwość podłączenia wody (opłacona).
Domek rekreacyjny, WC drewniane.
Działka zadbana, gotowa do korzystania.

Na działce trawnik, nasadzenia, miejsce pod warzywa oraz część rekreacyjna (huśtawka, miejsce do wypoczynku).

Spokojna okolica, dużo zieleni - idealna na weekendowy relaks lub dla rodziny z dziećmi.

Cena: 32.500 zł (do negocjacji).

Zapraszam do kontaktu.

  • Gdańsk Nowy Port  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 290 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu