Działka na sprzedaż bez pośredników Kielno Bożanka ul. Magnoliowa
485 000 zł
404 zł/m²
1 200 m²
Kielno Bożanka, Magnoliowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dwie połączone działki rekreacyjne z dwoma domkami, o łącznej powierzchni 1200m2. Bardzo malownicze, tuż nad jeziorem Marchowo. Zagospodarowane i wyposażone. Idealne do wypoczynku bądź inwestycji. Możliwość zabudowy i rozbudowy. Urzekająca lokalizacja.
-
ul. Magnoliowa, Kielno Bożanka, gmina Szemud, powiat wejherowski
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1 200 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości