Działka na sprzedaż bez pośredników
Wilnowo  

NOWA OFERTA
Działka rekreacyjna Wilnowo. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Wilnowo

289 000
95 zł/m²
3 049
Wilnowo - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż wyjątkowo malownicza działka o powierzchni 3049 m² i 1/12 udziału w drodze dojazdowej, położona w urokliwej miejscowości Wilnowo na Mazurach, w otoczeniu jezior, lasów i spokojnej natury.

To miejsce zachwyca przestrzenią, pięknymi widokami oraz niepowtarzalnym klimatem warmińsko-mazurskiego krajobrazu. Z działki rozpościera się szeroka panorama okolicy z widokiem na jezioro i zielone tereny, które tworzą idealne miejsce do odpoczynku, budowy domu całorocznego lub inwestycji rekreacyjnej.

Najważniejsze atuty:
• powierzchnia 3049 m²
• spokojna okolica
• piękne widoki oraz bliskość jeziora
• idealne miejsce na dom, siedlisko lub rekreację
• dużo zieleni, cisza i prywatność
• dogodny dojazd

Działka znajduje się w jednej z najbardziej klimatycznych części regionu — z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu dającym ogromny potencjał wypoczynkowy i inwestycyjny.

Cena: 289000 zł

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo — zdjęcia nie oddają uroku tego miejsca.

  • Wilnowo, gmina Morąg, powiat ostródzki  
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3 049 m²  
  • Wymiary Szerokość: 3049 m
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat