Działka na sprzedaż bez pośredników Ostrowy nad Okszą ul. Michała Wołodyjowskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m². Działka ma wymiary 25x40 m oraz ogrodzenie. Znajdziesz tutaj dostęp do prądu, wody i szamba. Dojazd do działki jest nieutwardzony, co nadaje jej wiejski charakter.
Działka położona jest w urokliwej wsi, w sąsiedztwie lasu i jeziora. W okolicy znajdziesz:
- Kawiarenkę (203 m)
- Zespół Szkół w Ostrowach nad Okszą (259 m)
- Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku (523 m)
- Sklepy takie jak Dino i Lewiatan (380-536 m)
- Przystanek autobusowy (546 m)
To doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Nie zwlekaj! Zainwestuj w swoją przestrzeń na relaks już dziś!
Sprzedam działkę rekreacyjną, a w zasadzie 2 działki po 500 m2 każda. Na jednej z działek znajduje się domek mieszkalny całoroczny. Domek w pełni urządzony, z kuchnią, 2 narożnikami z funkcją spania oraz jednoosobową sofą rozkładaną. Domek wyposażony w system alarmowy oraz ochronę Solid.
Na działce doprowadzony prąd, woda ze studni głębinowej oraz szambo. W domku klimatyzacja z funkcją grzania, sterowana zdalnie. Toaleta z prysznicem jest w drugim budynku, który pełni również funkcję pomieszczenia gospodarczego. Na działce jest altana, na której znajduje się duże jacuzzi z piecem, który podgrzewa wodę. Liczne drzewka owocowe oraz krzewy. Jest też miejsce na warzywniak z przystosowaną do tego celu ziemią.
Działka położona nad Zalewem Ostrowy, 15 minut spacerem. Obok przyległa 2 działka 500m2. Na której mieliśmy budować dom 70m. Ale z przyczyn rodzinnych musimy zrezygnować z projektu i sprzedać całość.
-
ul. Michała Wołodyjowskiego, Ostrowy nad Okszą, gmina Miedźno, powiat kłobucki
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1 000 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 25x40 m
-
Dojazd utwardzony
-
Media woda, szambo
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat