Działka na sprzedaż bez pośredników Kantorowice
15 000 zł
84 zł/m²
179 m²
Kantorowice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę rekreacyjną w Kantorowicach, gmina Lewin Brzeski
Jest to wieczyste użytkowanie, posiadam akt notarialny.
Na działce można postawić domek do 70 m2.
Koszty notariusza po stronie kupującego.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
-
Kantorowice, gmina Lewin Brzeski, powiat brzeski
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 179 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj