Działka na sprzedaż bez pośredników
Karwieńskie Błoto Drugie  

Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Karwieńskie Błoto Drugie

165 000
409 zł/m²
403
Karwieńskie Błoto Drugie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 403 m².
Działka posiada prąd z paneli fotowoltaicznych, dostęp do wody oraz szambo.
Idealne miejsce na relaks i wypoczynek.
Położona w malowniczej wsi, w okolicy znajdziesz:
- Morze, które jest w zasięgu ręki - spacerkiem 15min (1400m)
- Kafejkę "Lili" w odległości 979 m
- Restauracje: "Bar Wyżerka" (825 m) oraz "Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego" (881 m)
- Mini Delikatesy (956 m)
- Przystanki autobusowe: "Karwia, Kopernika" (795 m) oraz "Karwieńskie Błoto I - Pomorska" (849 m)

To doskonała okazja do zakupu działki w atrakcyjnej lokalizacji. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

  • Karwieńskie Błoto Drugie, gmina Krokowa, powiat pucki  
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 403 m²  
  • Media szambo
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
33000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

4
Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie

220 000

996

Działka rolno-rekreacyjna Karwińskie Błota II o powierzchni 993m2, kształt regularnego czworokąta; dojazd utwardzoną drogą (ulica Łąkowa) z drogi publicznej - ulicy Pomorskiej z Karwii; odległość do morza ok. 1,5 km; cicha, spokojna okolica zapewniająca komfortowy wypoczynek.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Pierwsze

125 000

595

Sprzedam działkę w Karwii (Karwieńskie Błota, gmina Krokowa, powiat pucki, woj. pomorskie).Możliwość podzielenia na dwie o powierzchni 591m (200 zł m2) lub na cztery. Łączna wielkość obiektu do sprzedaży to 591m2. Dojazd drogą utwardzoną, odległość do centrum Karwii 800 metrów. Działka usytuowana t...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rekreacyjna Białogóra

194 000

971

Działka nr 586, 400m od centrum Białogóry rekreacyjna 971m2 cena 200zł/m2

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie

113 900

600

Sprzedam piękną działkę 600m2 w Karwieńskim Błocie II. Działka usytuowana w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Dogodny dojazd, blisko do plaży (około 300m). Pełna własność - księga wieczysta. Najbliższe wejście na plażę - nr 3. Nr działki: 1174. Wszelkich informacji udzielę telefoniczni...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko

149 000

572

Dzień dobry. Sprzedam działkę rekreacyjną w Sławoszynku na obrzeżach Karwi o pow. 572 m2. Działka jest z trzech stron ogrodzona - bez frontu, posiada szambo, odwiert wody oraz przyłącze prądu. Droga do działki jest gruntowa, a od drogi krajowej ok 350 m. Cicha i spokojna okolica, mimo tego, że znajd...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rekreacyjna Sulicice Ameryka

160 000

3000

Na sprzedaż działki w Sulicicach - AMERYCE. Działka 150/7 - 6.15 ha do podziału w/g upodobania klienta - działki minimum 3000m2. Działka o kształcie prostokąta, niepodmokła o równym terenie, regularnie koszona. Działka położona tuż przy rezerwacie "Bielawskie Błota". 8km do Jastrzębiej Góry, 10km do...

Zobacz ogłoszenie