Działka na sprzedaż bez pośredników Jaworzno Stara Huta ul. Stanisława Staszica
60 000 zł
154 zł/m²
390 m²
Jaworzno Stara Huta, Stanisława Staszica
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam sprzedam działkę rekreacyjną Stowarzyszenie Ogródków Działkowych Stara Huta Jaworzno, numer działki 240.
-
ul. Stanisława Staszica, Jaworzno Stara Huta
-
Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 390 m²
-
Numer ewidencyjny działki 240
-
Wymiary Długość: 40 m, szerokość: 10 m
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat