Opacz-Kolonia

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
899 000
Powierzchnia
1278 m²
Cena za m²
703
Opacz-Kolonia · 899 000 zł
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 1
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 2
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 3
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 4
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 4
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 1
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 2
Działka inwestycyjna Opacz-Kolonia. Zdjęcie 3

Szukasz działki 20 minut od centrum Warszawy? 

Dobrze trafiłeś! 
Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1278 m2 z znajdującą się w Opaczy-Kolonii w wiejskiej gminie Michałowice z przeznaczeniem pod zabudowę uslugowo-mieszkaniową. 
Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Działka znajduje się przy spokojnej jednokierunkowej asfaltowej ulicy, zaledwie 1000 metrów od granic Warszawy, na pograniczu Opaczy-Kolonii i Michałowic! Tylko 1500 metrów dzieli posesję od stacji kolejki WKD Opacz, z której możemy przemieszczać się na kartę miejską bezpośrednio do Śródmieścia Warszawy w ciągu zaledwie 16 minut. Dojazd do centrum handlowego Skorosze oraz dzielnicy Ursus zajmuje około 7 minut. W okolicy znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa oraz przedszkola publiczne.
Tylko 1500 metrów dzieli posesję od stacji kolejki WKD Opacz, z której możemy przemieszczać się na kartę miejską bezpośrednio do Śródmieścia Warszawy w ciągu zaledwie 16 minut.
Prąd, woda, kanalizacja, gaz oraz internet światłowodowy znajdują się bezpośrednio przy granicy działki.
Do nieruchomości dojedziemy drogą asfaltową. 

Na działce może powstać budynek w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej oraz usługi, biura oraz magazyny. Powierzchnia biologicznie czynna, musi wynosić przynajmniej 50% powierzchni działki budowlanej, a maksymalna intensywność zabudowy wynosi 1,2. 
Szczegółowe zapisy planu zagospodarowania dla tego terenu znajdują się  w linku poniżej. Oznaczenie w planie miejscowym dla działki wynosi 18 U/MN.&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=35&n=U_MN

Odległość od centum Warszawy wynosi jedynie 10 kilometrów, a dojazd tam ułatwia bliskość Alei Jerozolimskich oraz Alei Krakowskiej.
W przeciągu kilku minut możemy dostać się do trasy S2 lub S8. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 200 metrów od nieruchomości. Sprawnie dojedziemy również do lotniska Chopina oraz centrów handlowych Skorosze, Janki, Reduta oraz Blue City. No i nie zapominajmy o Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Zapraszam na prezentację tej nieruchomości! 

Jeśli zakup tej nieruchomości wiąże się ze sprzedażą innej - proszę o informację, a na pewno pomogę Państwu w realizacji takiej transakcji.

Zapraszam do kontaktu. 
Michał Dąbrowski 

Licencjonowany doradca do spraw nieruchomości.
[numer]
" Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  • Opacz-Kolonia, gmina Michałowice, powiat pruszkowski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1278 m².
  • Długość: 30 m, szerokość: 43 m
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.