Działka na sprzedaż Kostomłoty
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż działka rolna 7,22ha w Gminie Kostomłoty koło Wrocławia z możliwością użytkowania pod aktywność gospodarczą.
Obecnie działka użytkowana jest jako Rolna i obszar ten nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, który będzie uchwalany w 2026r. W istniejącym starym Studium teren ten przeznaczony jest pod Aktywność Gospodarczą oznaczoną kolorem fioletowym. Istnieje możliwość wzięcia udziału w Tworzeniu obecnego planu oraz rozmów z Gminą Kostomłoty w celu wspólnego ustalenia celu przeznaczenia w tworzonym MPZP w najbliższym czasie.
Działka składa się z trzech działek o powierzchniach: działka 220 o powierzchni 1,818ha , 221 o powierzchni 2,4101 i 222 o powierzchni 2,9975ha
Łącznie 7,22ha z dostępem do drogi nr 5 łączącej Kostomłoty i Piotrowice. Obecnie działka jest użytkowana jako rolna i posiada grunty klasy III, IV i V.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
KONTAKT: ANNA [numer]
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
-
Kostomłoty, powiat średzki
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7,23 ha (72 256 m²)
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
419000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż