Działka na sprzedaż bez pośredników Kielce ul. Klonowa
2 400 000 zł
581 zł/m²
4 134 m²
Kielce, Klonowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 72 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka w obszarze (MPZP) "Kielce Północ - Obszar II - Zalew Kielecki - Klonowa - Piaski", aktualnie obszar oznaczony symbolem UST1 …
Powierzchnia 4134 m2;
Zamienię na lokal /-e usługowe, i/lub mieszkania;
-
ul. Klonowa, Kielce
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 134 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
480000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
480000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości