Działka na sprzedaż bez pośredników Gorzyce
500 000 zł
138 zł/m²
3 634 m²
Gorzyce
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o numerze 166/8, położona w Gorzycach (pow. wodzisławski, woj. śląskie), o powierzchni 0,3634ha. Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie basenu Nautica, Biedronki oraz myjni samochodowej. Działka znajduje się przy drodze krajowej nr 78, około 6km do zjazdu autostrady A1 w Gorzyczkach.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33x112 m.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.
-
Gorzyce, powiat wodzisławski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 634 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 33x112 m
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości