Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Osadowa Bolesław

Działka inwestycyjna Bolesław, ul. Osadowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Bolesław ul. Osadowa

15 000 000
373 zł/m²
40 163
Bolesław, Osadowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 450 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam plac przemysłowy – 32-329 Bolesław, ul. Osadowa 2

Cena do negocjacji

Oferuję plac o powierzchni 4,0163 ha, zlokalizowany w dogodnym miejscu w 32-329 Bolesławiu przy ul. Osadowej 2, w pobliżu drogi DK94 na terenach przemysłowych.

Kluczowe cechy nieruchomości:
Utwardzony i ogrodzony teren – zapewniający bezpieczeństwo i trwałość użytkowania.
Monitoring – plac jest w pełni zabezpieczony systemem kamer.
Własna bocznica kolejowa – idealna dla firm logistycznych i przemysłowych, wyposażona w wagę kolejową.
Waga samochodowa – umożliwiająca kontrolę załadunku i transportu. Urządzenia posiadają ważne legalizacje
Hala produkcyjna z robotem pakującym – gotowa infrastruktura do rozpoczęcia działalności.
Namioty magazynowe, garaże, wiaty – dodatkowa przestrzeń na przechowywanie materiałów lub produktów.
Budynek biurowo-socjalny
Lokalizacja:
Teren położony w pobliżu drogi krajowej DK94, w strefie przemysłowej, co gwarantuje doskonały dostęp komunikacyjny oraz bliskość potencjalnych partnerów biznesowych.

Stan prawny: własność prywatna
KW KR1O/00037042/8
Dz. Nr 236/5; 236/7 obręb Bolesław

Teren 4,0163 ha, szerokość placu ogrodzonego: przy wjeździe ok. 60m, na końcu ok. 90m, długość ok. 700m.
Bocznica kolejowa dł. 2473,80 mb, dwa tory
Budynek hali 341,93 m3; wymiar 12m x 30m ; wys. 7,5m przy kalenicy 8,3m. W hali maszyna pakująca z robotem pakującym.
Budynek biurowy murowany, 132 m3, wymiar 12m x 10m,
Budynek do obsługi wagi samochodowej, murowany, 28,10 m2, b. Socjalno- sanitarny 26,37 m2 ( przy bydynku do obsługi wagi) wymiar całości 12,3m x 4,6m
Budynek techniczny 128 m2 wymiar. 13,5m x 8m, wys.5m. Posiada kanał.
Namioty foliowe 4 szt wym: . 6m x 10m, wys. 3m; powierzchnia 60m2
Hala namiotowa: 12.0 x 25.0 x 3.50m

Waga samochodowa elektroniczna 60t / 18 m
Waga kolejowa elektroniczna, statyczno- dynamiczna 100 ton

Teren ogrodzony, utwardzony, oświetlony.

Bocznica jest czynna, serwisowana na bieżąco.

Możliwości wykorzystania:
Plac nadaje się pod każdą działalność gospodarczą, w tym przemysłową, logistyczną, magazynową czy produkcyjną.

Kontakt:
Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu, aby umówić się na oględziny i omówić szczegóły oferty.

Nie przegap okazji – idealna lokalizacja i infrastruktura dla Twojej firmy!

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Uwaga: Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Wszelkie ustalenia zawarte na podstawie umowy

Podana cena brutto jest wyłącznie wariantem orientacyjnym, wynikającym z obowiązku zamieszczenia takiego elementu w ogłoszeniu. Szczegółowe warunki finansowe zostaną ustalone indywidualnie z zainteresowanymi.

  • ul. Osadowa, Bolesław, powiat olkuski  
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4,02 ha (40 163 m²)  
  • Numer ewidencyjny działki 236/5; 236/7
  • Dojazd utwardzony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu