Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Sienkiewicza Zwoleń

Działka budowlana Zwoleń, ul. Sienkiewicza. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Zwoleń ul. Sienkiewicza

200 000
230 zł/m²
869
Zwoleń, Sienkiewicza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną przy ul Sienkiewicza w Zwoleniu.
Powierzchnia działki 869 m2. Wymiary działki 30m x 29m.
Cena 200000 zł

  • ul. Sienkiewicza, Zwoleń, powiat zwoleński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 869 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 30m x 29m
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat