Działka na sprzedaż bez pośredników Żory Kleszczów ul. Lubuska
219 115 zł
232 zł/m²
943 m²
Żory Kleszczów, Lubuska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Lubuska, Żory Kleszczów
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 943 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości