Suchy Dwór
ul. Lawendowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Suchy Dwór, ul. Lawendowa
Cena
600 000
Powierzchnia
911 m²
Cena za m²
659
Suchy Dwór · 600 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Suchy Dwór, ul. Lawendowa. Zdjęcie 1
Działka budowlana Suchy Dwór, ul. Lawendowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 18 000 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam bezpośrednio, bez pośredników, działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 3 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn.

LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE:
* Działka o numerze ewidencyjnym 40/15 przy ul. Lawendowej.
* Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (oznaczenie 06MN).

PARAMETRY DZIAŁKI:
* Działka ma kształt prostokąta, o szerokości 34 m i głębokości 26,8 m.
* Wjazd jest od strony wschodniej, natomiast część wypoczynkowa od strony południowej i zachodniej.
* Teren jest też z trzech stron ogrodzony.

MEDIA:
* Działka jest częściowo uzbrojona - energia elektryczna, woda.
* W ulicy jest również gazociąg, ale przy samej działce nie ma jeszcze przyłącza (lokalizacja skrzynki do decyzji przyszłego nabywcy).
* W Suchym Dworze pod koniec tego roku kalendarzowego zostanie uruchomiona kanalizacja sanitarna (w ul. Lawendowej jeszcze jej nie ma, ale to tylko kwestia czasu).

DOJAZD I OTOCZENIE:
* Dojazd do działki odbywa się poprzez prywatną, porządnie utwardzoną, ogrodzoną ulicę z zamykaną radiowo bramą wjazdową, przy której znajdują się 3 budynki mieszkalne.
* Atutem z pewnością jest to, że ulica dojazdowa (Parkowa) jest oświetlona, w najbliższych tygodniach będzie wyasfaltowana.

KOMUNIKACJA:
* Dojazd do Wrocławia zajmuje nie więcej niż 3 minuty samochodem.
* Co istotne, można też skorzystać z komunikacji zbiorowej - autobus 903 (seniorzy, uczniowie i studenci jeżdżą nim za darmo).
* Do roku 2028 będzie ukończona wschodnia obwodnica Wrocławia (przez Wysoką), co znacznie skróci dojazd do Bielan Wrocławskich.

ATUTY OKOLICY:
* W samej miejscowości znajduje się sporo terenów rekreacyjnych - pełnowymiarowe boiska piłkarskie, do siatkówki, miejsce do gry w kosza, siłownia terenowa, stół do ping ponga, plac zabaw.
* W najbliższym roku (Gmina otrzymała na ten cel dotację) powstaną boisko do tenisa ziemnego i do gry w padla.
* W bliskiej okolicy jest też paczkomat InPost.

DODATKOWO:
Przyszłemu nabywcy oferuję szeroką pomoc związaną z uzyskaniem pozwolenia na budowę domu.

CENA:
Cena sprzedaży to 600 tys. zł.

  • ul. Lawendowa, Suchy Dwór, gmina Żórawina, powiat wrocławski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 911 m².
  • Media: kanalizacja
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.