Działka na sprzedaż bez pośredników Zielonka
3 387 600 zł
1 200 zł/m²
2 823 m²
Zielonka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 101 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Zielonka, powiat wołomiński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 823 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
678000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
678000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości