Działka na sprzedaż bez pośredników Obłaczkowo
181 980 zł
180 zł/m²
1 011 m²
Obłaczkowo
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1011 m², położona w miejscowości Obłaczkowo (nr działki 69/43).
Posiadam też drugą działkę 1017 m² (nr działki 69/44).
Media:
* Prąd na działce.
* Woda, gaz i kanalizacja w ulicy.
Zabudowa:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, możliwa jest zabudowa do 30% powierzchni działki. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Działka ma regularny kształt, co ułatwia projektowanie i zagospodarowanie.
Cena obowiązuje do końca miesiąca: 180 zł/m².
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na miejscu.
-
Obłaczkowo, gmina Września, powiat wrzesiński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 011 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości