Działka na sprzedaż bez pośredników Wręczyca Wielka
220 000 zł
213 zł/m²
1 034 m²
Wręczyca Wielka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry.
Na sprzedaż piękna i wymiarowa, bardzo dobrze zlokalizowana działka w miejscowości Wręczyca Wielka. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, bank, sklepy spożywcze i wielobranżowe.
-
Wręczyca Wielka, powiat kłobucki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 034 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości