Działka na sprzedaż bez pośredników Rudniki ul. Górna
250 000 zł
117 zł/m²
2 139 m²
Rudniki, Górna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mam do sprzedania działkę o powierzchni 2139m2 przy ulicy Górnej w Rudnikach. Działka miała doprowadzoną energię elektryczną oraz wodę. Numer działki: 2855. Działka ma ok. 16m szerokości i 133m długości.
-
ul. Górna, Rudniki, gmina Włodowice, powiat zawierciański
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 139 m²
-
Wymiary Szerokość: 133 m
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
50000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
50000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości