Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Zielona Suszno Suszno-Kolonia

Działka budowlana Suszno Suszno-Kolonia, ul. Zielona. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Suszno Suszno-Kolonia ul. Zielona

84 000
60 zł/m²
1 396
Suszno Suszno-Kolonia, Zielona - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną z WZ – Suszno ul. Zielona (1396m)

Szczegóły oferty:

Działka nr 249/7: 1396 m² - Suszno, gmina Włodawa

📍 Lokalizacja z marzeń – ul. Zielona
5 minut do centrum Włodawy asfaltową drogą gminną

Cicha, zielona okolica – lasy + rzeka Bug (Natura 2000)

Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, płaski teren

✅ Wszystko gotowe do budowy!
WAŻNA decyzja WZ na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną

Media w drodze: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Brak kolizji podziemnych urządzeń

Czysta własność – bez hipotek i służebności

🎯 Idealne dla:
Rodziny – spokój, przestrzeń, natura blisko miasta

💰 Cena tylko 84 000 zł (60 zł/m²!) – OKAZJA!

📞 Tel: [numer]
Pełna dokumentacja + oględziny w dogodnym terminie! 🏠✨

  • ul. Zielona, Suszno Suszno-Kolonia, gmina Włodawa, powiat włodawski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 396 m²  
  • Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
  • Numer ewidencyjny działki 249/7
  • Wymiary Długość: 35 m, szerokość: 32 m
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat