Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Pęgowska Ozorowice

Działka budowlana Ozorowice, ul. Pęgowska. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ozorowice ul. Pęgowska

311 000
207 zł/m²
1 500
Ozorowice, Pęgowska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wybudowanymi domkami jednorodzinnymi , woda , energia elektryczna , gaz , wygodny dojazd do Wrocławia 15 km ( ok. 17 – 18 min ) przez Szewce. W odległości ok. 2 km znajduje się przystanek kolejowy w Pęgowie albo w Szewcach na trasie Poznań – Wrocław , pociągi do Wrocławia kursują średnio co 30 min. Prostokątny bardzo korzystny kształt działki o wymiarach 30 x 50 m , ułatwia planowanie budowy domu i zagospodarowanie przestrzeni według własnych potrzeb . Idealna na działkę inwestycyjną.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - działka nr 379/22 jest z
przeznaczeniem : MN - tereny zabudowy mieszkaniowej . Księga Wieczysta wolna jest od wszelkich obciążeń . Cena 311.000 zł . Powierzchnia - 1.500 m2
W Ozorowicach wybudowano wiele atrakcyjnych rezydencji co świadczy o dynamicznym rozwoju tej
miejscowości , w której jest też zlokalizowana stadnina koni. Lokalizacja idealna dla osób ceniących
spokój, jednocześnie chcących mieć łatwy i szybki dojazd do miasta.
INTERESUJE PAŃSTWA ZAKUP TEJ DZIAŁKI ? NIE ZWLEKAJ ZADZWOŃ [numer] ! OFERTA JUŻ JUTRO MOŻE BYĆ NIEAKTUALNA !
Kontakt : [numer] w godz.: od 9 do 20 -tej ,
Sprzedaż bez pośredników . Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisówKodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa , dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji

  • ul. Pęgowska, Ozorowice, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 500 m²  
  • Numer ewidencyjny działki 379/22
  • Wymiary Długość: 50 m, szerokość: 30 m
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda, szambo, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
62000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat