Działka na sprzedaż bez pośredników Skrzeszew
387 000 zł
390 zł/m²
993 m²
Skrzeszew
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993m2, w kształcie regularnego prostokąta, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą prywatną. Działka jest ogrodzona, równa, z nasadzeniem (tuje, drzewka), gotowa do rozpoczęcia budowy. Prąd na działce, własne ujęcie wody. Działka w pełnej własności, bez obciążeń. Cena: 390 zł/m2.
-
Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
77000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
77000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości