Działka na sprzedaż bez pośredników
Wartkowice  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Wartkowice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Wartkowice

244 500
50 zł/m²
4 890
Wartkowice - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedamy dwie piękne działki pod Dębowym lasem w Wartkowicach. Działki o imponujących rozmiarach: jedna z wiązadeł od ulicy, druga z własną drogą dojazdową w cenie.

Działki posiadają powierzchnię:
- 4890 m2.
- 3877 m2.

Działki posiadają aktywne pozwolenia na budowę bardzo nowoczesnych domów z płaskimi dachami i efektownymi Arktykami.

Działka 4890 m2:
1. Garaż 2 stanowiska
2. Kotłownia
3. Spiżarnia
4. Wiatrołap
5. Pokój dziecięcy 1
6. Pokój dziecięcy 2
7. Pokój dziecięcy 3
8. Sypialnia wraz z garderobą
9. Pokój kąpielowy dla sypialni
10. Łazienka dla dzieci i gości
11. Open Space Salon/Jadalnia/Kuchnia

Działka 3877 m2:
Dowolna zabudowa.

Istnieje również możliwość zakupu działki z budową domu z projektu bądź innego wedle życzenia kupującego.

Cena działki 4890 m2:
- 244 500,00 PLN

Cena działki z domem modułowym 140 m2 stan. Deweloperski:
- 744 500,00 PLN

Cena działki 3877 m2:
- 193 850,00 PLN

Cena działki z domem 140 m2 stan. Deweloperski:
- 693 850,00 PLN

Chcesz kupić działkę z budową bez wychodzenia z domu? Zapraszamy.

  • Wartkowice, powiat poddębicki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 890 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
49000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat