Działka na sprzedaż bez pośredników Niedźwiedzica
160 000 zł
133 zł/m²
1 205 m²
Niedźwiedzica
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną w Niedźwiedzicy z drogą dojazdową. Powierzchnia 1205 m².
-
Niedźwiedzica, gmina Walim, powiat wałbrzyski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 205 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości