Działka na sprzedaż bez pośredników Gwda Wielka
265 000 zł
177 zł/m²
1 500 m²
Gwda Wielka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż dwie piękne działki budowlane po 1500m2 z mediami oraz miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Gwda Wielka. Działka w linii prostej około 150m od jeziora, 200m od plaży. Na działce zostawiono część drzew, które w większości można wyciąć wedle uznania (możliwość wycinki po uzgodnieniu) inwestora. Przy plaży restauracja, wynajem sprzętów wodnych, kamping, smażalnia ryb. Dojazd do działek drogą asfaltową. Cena za działkę 265 000. Przy zakupie dwóch działek cena do niewielkiej negocjacji.
-
Gwda Wielka, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 500 m²
-
Dojazd asfalt
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości