Działka na sprzedaż bez pośredników Miłowo
229 000 zł
80 zł/m²
2 874 m²
Miłowo
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2 874,0 m2.
Uzbrojenie w media - woda i kanalizacja sanitarna - w drodze wewnętrznej przy działce.
Wykonane przyłącze energetyczne.
Działka na skraju lasu z wykonanym osobnym wjazdem z drogi wojewódzkiej Stepnica - Wolin.
Na działce uzyskano pozwolenie na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego Biura Projektowego ARCHETON - "Zofia Portyk G2".
-
Miłowo, gmina Stepnica, powiat goleniowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 874 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości