Działka na sprzedaż bez pośredników Borowiczki-Pieńki ul. Pszczela
218 500 zł
170 zł/m²
1 286 m²
Borowiczki-Pieńki, Pszczela
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej okolicy, osiedle Borowiczki Pieńki.
STANDARD
Teren płaski, nie wymaga dużych nakładów do rozpoczęcia budowy. Działka ogrodzona z dwóch stron. Media przy działce.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
Ustawna działka z potencjałem na budowę domu, z miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, idealny dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta. Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi, przez utwardzoną drogę wewnętrzną.
DODATKOWE INFORMACJE
Nieruchomość sąsiaduje z już zagospodarowanymi działkami, z bezpośrednim dojazdem do drogi głównej.
-
ul. Pszczela, Borowiczki-Pieńki, gmina Słupno, powiat płocki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 286 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie inne
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości