Działka na sprzedaż bez pośredników Ćwiklice ul. gen. Sikorskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana nr 133/5 o powierzchni 935 m², położona w Ćwiklicach przy ul. gen. Władysława Sikorskiego.
Działka ma regularny, zbliżony do prostokąta kształt oraz wymiary około 20 x 46 m. Teren jest płaski, uporządkowany i ogrodzony.
Dokumentacja działki jest aktualna i przygotowana do sprzedaży.
Posiadam m.in. wypis z rejestru gruntów, mapę ewidencyjną, aktualne zaświadczenie z MPZP, potwierdzenie dostępu do drogi publicznej, zaświadczenie o braku położenia na obszarze rewitalizacji oraz zaświadczenie dotyczące uproszczonego planu urządzenia lasu.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi. W pasie drogowym bezpośrednio przy działce znajdują się sieci wodociągowa, gazowa i kanalizacyjna. Sieć elektroenergetyczna przebiega przy ulicy i sąsiedniej zabudowie. Szczegółowe warunki wykonania przyłączy należy uzgodnić z operatorami sieci.
Działka w całości objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol A18MN: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
- powierzchnia zgodnie z księgą wieczystą: 935 m²
- numer działki: 133/5
- obręb ewidencyjny: Ćwiklice
- wymiary około 20 x 46 m
- regularny kształt
- teren płaski
- bezpośredni dojazd drogą asfaltową
- działka ogrodzona
- media w drodze bezpośrednio przy działce lub na jej terenie
- osobna księga wieczysta
- brak hipoteki oraz wpisów w działach III i IV księgi wieczystej
- sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez prowizji
Działka położona jest w spokojnej, zabudowanej części Ćwiklic, a jednocześnie niedaleko Pszczyny i najważniejszych punktów codziennej infrastruktury.
- około 500 m od łowiska i stawów Foltyniok
- około 800 m od szkoły podstawowej i zespołu szkolno-przedszkolnego w Ćwiklicach
- około 800 m od sklepu Biedronka
- około 900 m od kościoła św. Marcina w Ćwiklicach
- około 3,5 km od dworca kolejowego w Pszczynie
- około 4,5 km od Rynku i centrum Pszczyny
W pobliżu znajdują się również sklepy, przedszkole, biblioteka, przystanki autobusowe, tereny spacerowe oraz zabudowa jednorodzinna.
Regularne wymiary działki zapewniają dobre możliwości usytuowania domu jednorodzinnego, garażu, podjazdu oraz przestronnego ogrodu.
-
ul. gen. Sikorskiego, Ćwiklice, gmina Pszczyna, powiat pszczyński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 133/5
-
Wymiary Długość: 46 m, szerokość: 20 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda nieprzyłączona, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
34000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż