Działka na sprzedaż bez pośredników
Straszyn  

Działka budowlana Straszyn. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Straszyn

1 136 811
849 zł/m²
1 339
Straszyn - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 34 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1339 m² - Straszyn, gm. Pruszcz Gdański (nr 1772)

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1339 m², położona w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Straszyn, w gminie Pruszcz Gdański, na granicy Rotmanki i Straszyna.

To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Gdańska i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.

Szczegóły oferty:
- Numer ewidencyjny: 1772
- Powierzchnia: 1339 m²
- Przeznaczenie: budowlana (zabudowa jednorodzinna)
- Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja - w drodze przy działce
- Dojazd: droga utwardzona, blisko asfaltowej
- Kształt: regularny, idealny pod zabudowę
- Teren: równy, suchy, dobrze nasłoneczniony

Cena: 849 zł/m²
Cena całkowita: 1 136 811 zł

Atuty nieruchomości:
- Atrakcyjna lokalizacja - Straszyn, prestiżowa i spokojna okolica pod Gdańskiem.
- W pełni uzbrojona - wszystkie media w drodze.
- Bliskość obwodnicy Trójmiasta (S6 / S7) - szybki dojazd do Gdańska, Sopotu i Gdyni.
- W sąsiedztwie nowoczesna zabudowa jednorodzinna.
- W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe i przystanki komunikacji.
- Cicha i bezpieczna okolica - idealna dla rodzin z dziećmi.
- Teren suchy, niezalewowy, gotowy pod budowę.
- Dobre nasłonecznienie - działka ustawna względem stron świata.
- Blisko tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe.
- Idealna zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja w ziemię.

  • Straszyn, gmina Pruszcz Gdański, powiat gdański  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 339 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
227000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat