Działka na sprzedaż bez pośredników
Płoty  

Działka budowlana Płoty. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Płoty

110 000
114 zł/m²
967
Płoty - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

DZIAŁKA BUDOWLANA 967 m² - PŁOTY, POWIAT GRYFICKI

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 967 m², położoną w województwie zachodniopomorskim, powiat gryficki, Gmina Płoty, miejscowość Płoty.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Płoty, działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną.

PARAMETRY DZIAŁKI:

• Powierzchnia: 967 m²
• Szerokość: ok. 22 m
• Długość: ok. 43-45 m
• Kształt: prostokątny - bardzo ustawny
• Dojazd: droga utwardzona
• Numer ewidencyjny: 184/18

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

• Działka na terenie suchym.
• W pobliżu znajduje się przyłącze wody i gazu.
• Spokojna i przyjemna okolica domków jednorodzinnych.
• Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych - naprzeciwko działki rozciągają się pola rolne.
• W bliskiej odległości znajduje się wejście do lasu oraz dojście do rzeki Regi - idealne miejsce dla miłośników natury i spacerów.

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w spokojnej części miasta, na jej obrzeżach, z szybkim dojazdem do centrum, a także do obwodnicy S6.

CENA:

110 000 zł
Cena do negocjacji.

Aleksandra

  • Płoty, powiat gryficki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 967 m²  
  • Wymiary Długość: 43 m, szerokość: 22 m
  • Dojazd utwardzony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat