Pasym
ul. Michała Kajki
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Pasym, ul. Michała Kajki
Cena
125 000
Powierzchnia
990 m²
Cena za m²
126
Pasym · 125 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Pasym, ul. Michała Kajki. Zdjęcie 1
Działka budowlana Pasym, ul. Michała Kajki. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 3 800 zł na prowizji pośrednika!

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 990 m kw położna na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Kajki w Pasymiu.
Dogodna lokalizacja nieruchomości zapewnia szybki dostęp do centrum miasta - do Ratusza w linii prostej jest ok 1300 m, a także do pobliskiego jeziora Kalwa - około 900 m nad którym znajdują się pomosty oraz kilka plaż w tym piękna plaża miejska.
Działka jest bardzo ustawna szerokość od strony drogi to ok 22 m, długość to około 44 m, a powierzchnia jest płaska.
W drodze dostępne media: prąd, sieć wodno-kanalizacyjna.
W pobliżu znajduje się szkoła, stadion miejski, gastronomia, przedszkole oraz liczne sklepy spożywcze m.in. Biedronka (ok 200 m od działki)

Zapraszam do kontaktu.

  • ul. Michała Kajki, Pasym, powiat szczycieński
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 990 m².
  • Długość: 44 m, szerokość: 22 m
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: kanalizacja
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.