Działka na sprzedaż bez pośredników
Stare Skoszewy  

Działka budowlana Stare Skoszewy. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Stare Skoszewy

370 000
214 zł/m²
1 730
Stare Skoszewy - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1730 m², z własną drogą o powierzchni 950 m². Cena 100 zł za 1 m². Działka o numerach 32/5 i 32/6. W przyszłości istnieje możliwość odsprzedania 1/2 drogi.

Działka ma wymiary 48m x 36m. Dojazd do niej jest nieutwardzony, a działka nie jest ogrodzona. Dostępne media to prąd, woda, gaz oraz telefon.

Cena wynosi 370 000 PLN.

Działka znajduje się w cichej wsi, co zapewnia spokój i komfort życia. W okolicy znajdują się:
- Restauracja "Stacja Skoszewy" (672 m)
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły (564 m)
- Delikatesy Skoszewianka (560 m)
- Przystanki autobusowe w odległości od 545 m do 876 m.

To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na budowę domu w spokojnej okolicy. Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

  • Stare Skoszewy, gmina Nowosolna, powiat łódzki wschodni  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 730 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 48m x 36m
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat