Berejów

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Berejów
Cena
310 000
Powierzchnia
2500 m²
Cena za m²
124
Berejów · 310 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Berejów. Zdjęcie 1
Działka budowlana Berejów. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 9 300 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż działka wraz z zabudowaniami o łącznej powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Berejów w gminie Niedźwiada. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej, od drogi do stodoły jest ogrodzona.

Na działce znajdują się:
- Dom wolnostojący o powierzchni około 80 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, ganku.
- 6 pomieszczeń gospodarczych.
- 2 garaże.
- Stodoła.
- Studnia.
- Za stodołą sad oraz pole uprawne.

Dom wyposażony jest w media: prąd, wodę i szambo. Centralne ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia piec centralny. Dom wymaga remontu, ale nadaje się do zamieszkania od razu. Działka położona jest w spokojnym otoczeniu, w pobliżu znajduje się sklep przemysłowy oraz plac zabaw. Nieruchomość nie jest obciążona, posiada jednego właściciela.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

  • Berejów, gmina Niedźwiada, powiat lubartowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, szambo
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.