Działka na sprzedaż
Rybaki  

Działka budowlana Rybaki. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż Rybaki

59 000
134 zł/m²
440
Rybaki - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mamy przyjemność zaoferować działkę położoną we wsi Rybaki
Działka nr 48/2
Powierzchnie działki 440 m2
Działka ma wydane warunki zabudowy budowy domu z niezbędną infrastrukturą

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Atuty nieruchomości:

- malownicza wieś
- nieopodal Skit Św. Antoniego i Teodozjusza Pieczerskich
- rzeka Narew
- Puszcza Ladzka (część Puszczy Białowieskiej)
- piękna natura, spokojna okolica
- dogodny dojazd z Białegostoku (ok. 45 km, ok. 55 min. )
- prąd i woda na działce

Szczegóły oferty:

- forma własności: pełna własność

Cena:

- cena 59 000 (do negocjacji)

Idealna propozycja dla:

- osób szukających swojego miejsca na pięknej podlaskiej wsi
- osób ceniących spokój, zieleń
- tych, którzy chcą mieć miejsce do wypadów na łono natury

Publikacja mapy/zrzutu ekranu
- Źródło: [www]
- Źródło: Traveler Cuda Polski 2024

Dlaczego warto z nami?
Z [www] Sp. z o.o. otrzymujesz:
- kompleksową obsługę całego procesu

- pomoc w pozyskaniu finansowania – jesteśmy Partnerem mFinanse SA (Grupa mBank SA)
- przygotowanie świadectwa charakterystyki energetycznej
- preferencyjne stawki notarialne

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację:

[www] sp. z o.o.
ul. Piękna 1 lok. 208, 15-282 Białystok
Piotr Ignaciuk-Gruszecki

  • Rybaki, gmina Narew, powiat hajnowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 440 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Media woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat