Działka na sprzedaż bez pośredników Bilcza ul. Stefana Żeromskiego
4 680 000 zł
450 zł/m²
10 400 m²
Bilcza, Stefana Żeromskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 140 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Stefana Żeromskiego, Bilcza, gmina Morawica, powiat kielecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,04 ha (10 400 m²)
-
Dojazd asfalt
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
936000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
936000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości