Działka na sprzedaż bez pośredników
Bogaczewo  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Bogaczewo. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Bogaczewo

130 000
106 zł/m²
1 222
Bogaczewo - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działki na sprzedaż - Bogaczewo, gm. Morąg, woj. warmińsko-mazurskie.

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 27 arów, położone w malowniczej miejscowości Bogaczewo, zaledwie 4 km od Morąga.

Działka 12 arów - 130 tys.
Działka 15 arów - 150 tys.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i rekreacyjnego.

Najważniejsze atuty:

- wydane warunki zabudowy
- dostęp do prądu i wody
- las w odległości ok. 2 minut spacerem
- jezioro w odległości ok. 10 minut pieszo
- na jednej z działek znajduje się zarybiony staw
- na drugiej działce stoi stary budynek gospodarczy.

Doskonała propozycja dla osób szukających miejsca z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.

  • Bogaczewo, gmina Morąg, powiat ostródzki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 222 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
26000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat