Działka na sprzedaż bez pośredników
Skarpa  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Skarpa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Skarpa

1 396 190
137 zł/m²
10 210
Skarpa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 41 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez pośrednika.

Na sprzedaż kompleks: 3 działki budowlane 62/4, 62/5, 62/6 + droga dojazdowa 827 m² (w cenie) - łącznie 10 210 m² (pow. działek 9 383 m²).
Skarpa, gmina Miłomłyn, ok. 340 m do Jeziora Jaśkowskiego.
Warunki zabudowy wydane na działkach.
Media: prąd w pobliżu, woda sieć/studnia, szambo/oczyszczalnia, dojazd asfaltem.

Możliwość zakupu pojedynczo: każda działka może być sprzedana osobno (inne warunki cenowe niż komplet - szczegóły na stronie lub telefonicznie).

Promocja do 30.06.2026: przy umowie przedwstępnej w terminie −7% od ceny wyjściowej kompleksu.
Wyjściowo: 1 501 280 zł → po promocji: 1 396 190 zł. Negocjacje możliwe.

  • Skarpa, gmina Miłomłyn, powiat ostródzki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,02 ha (10 210 m²)  
  • Dojazd asfalt
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
279000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat