Działka na sprzedaż bez pośredników Mielenko ul. Lipowa
399 900 zł
348 zł/m²
1 150 m²
Mielenko, Lipowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego - możliwość posadowienia domu jednorodzinnego lub dwurodzinnego, albo apartamentowca.
Dozwolone usługi nieuciążliwe (gastronomia, hotelarstwo etc.).
Teren niezalewowy, wody gruntowe 3m pod powierzchnią! W dzielnicy Mielna, 45 mb. przy głównej ulicy Mielno - Sarbinowo. Morze w linii prostej 700 m, Mielno Centrum 1,5km, Sarbinowo 2km.
Cena okazyjna, więcej szczegółów telefonicznie.
Oczywiście wszystkie możliwe media - gaz, prąd, woda, kanaliza, światłowód etc.
Polecam.
-
ul. Lipowa, Mielenko, gmina Mielno, powiat koszaliński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 150 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości