Ogłoszenie wstrzymane

Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Raszyńska Lublin Węglin

Działka budowlana Lublin Węglin, ul. Raszyńska. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Lublin Węglin ul. Raszyńska

850 000
810 zł/m²
1 050
Lublin Węglin, Raszyńska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferta bezpośrednio od właściciela. Biurom nieruchomości dziękuję*.

SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną w prestiżowej lokalizacji i z dobrym dojazdem – Węglin, ulica Raszyńska.
- Wszystkie media w obrębie ulicy,
- Kształt: prostokąt ok. 25x35 m (do wydzielenia z całości), niezabudowana, równa,
- Położenie: przy ulicy Raszyńskiej – po stronie Konopnicy, w drugiej linii zabudowy. W sąsiedztwie nowe domy. Aktualnie ulica po generalnej przebudowie,
- Droga dojazdowa do działki na zasadzie współwłasności (do wydzielenia z całości),
- Idealne spokojne miejsce, wymiary oraz ukierunkowanie północ-południe,
- Ukształtowanie: płaska, ogrodzona, z nasadzeniem drzew owocowych przy granicach,
- Działka budowlana z Księgą Wieczystą, pełna własność, bez zadłużeń i innych nieprawidłowości,
- Warunki zabudowy na całość – 2600 m2. Na zdjęciu mapka wstępnej propozycji podzielenia geodezyjnego. Możliwość powiększenia powierzchni do zakupu,
- Powierzchnia do sprzedania: ok. 1050 m2 lub więcej (działka + ½ dojazdu),
- Cena brutto: 850 tys. złotych.
Ewentualna możliwość przyjęcia w rozliczeniu 2-3 pokojowego mieszkania w Lublinie.

Zapraszam na prezentację działki i do kontaktu tylko telefonicznego pod numerem.

* z wyjątkiem posiadania konkretnego klienta

Treść niniejszego ogłoszenia, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się jego weryfikację.

  • ul. Raszyńska, Lublin Węglin  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 050 m²  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu