Działka na sprzedaż bez pośredników Wólka Rokicka
279 000 zł
117 zł/m²
2 392 m²
Wólka Rokicka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Rokicka, 21-100 Lubartów.
Budownictwo zagrodowe.
Działka składa się z dwóch numerów: Geoportal 634/4, 412/4.
Parametry:
- Powierzchnia: 23,92 ary
- Cena za m2: około 120 zł
Dodatkowe informacje:
- Ogrodzona
- Dojazd z dwóch stron
- Możliwa delikatna negocjacja ceny.
Zapraszam do obejrzenia i zakupu.
-
Wólka Rokicka, gmina Lubartów, powiat lubartowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 392 m²
-
Media woda, kanalizacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
56000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości