Działka na sprzedaż bez pośredników Wola Lisowska
98 800 zł
95 zł/m²
1 040 m²
Wola Lisowska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry,
sprzedam działkę budowlaną w Woli Lisowskiej koło Lubartowa.
108 zł ma mkw
-
Wola Lisowska, gmina Lubartów, powiat lubartowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 040 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
20000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
20000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości