Działka na sprzedaż bez pośredników
Stara Wieś  

Działka budowlana Stara Wieś. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Stara Wieś

110 000
138 zł/m²
800
Stara Wieś - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam 4 działki budowlane, przyległe do siebie, w cenie 110 tys. zł każda.

Działki położone są na wzniesieniu, z którego rozciąga się widok na wzgórza i lasy. Stanowią idealną lokalizację zarówno pod budowę domku letniskowego, jak i całorocznego domu jednorodzinnego.

Każda działka ma powierzchnię 8 arów, posiada dokument WZ i jest uzbrojona w wodę, gaz oraz prąd.
Kanalizacja jest w trakcie realizacji.
Dojazd do działek stanowi asfaltowa droga.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub SMS.

Link do lokalizacji w Google Maps:
https://maps.app.goo.gl/PcKY5S49W5mVsEuV9

  • Stara Wieś, gmina Limanowa, powiat limanowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat