Działka na sprzedaż
ul. Postępu Zgorzała

Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 1
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 2
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 3
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 4
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 5
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 6
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 7
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 8
Działka budowlana Zgorzała, ul. Postępu. Zdjęcie 9

Działka na sprzedaż Zgorzała ul. Postępu

2 470 000
509 zł/m²
4 850
Zgorzała, Postępu - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Adres: Zgorzała, ul. Postępu
Powierzchnia: 4850 mkw
Położenie: prostokątna
Rodzaj: budowlana z MPZP
Cena: 2.470.000 zł

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. 

Działka prostokątna, przestrzałowa.  Wymiary ok 18m x 270 m.

Sprzedawany obszar składa się z następujących działek: 

nr 35 - pow. 0,02 ha; przeznaczenie usługowo-mieszkaniowe. Uzbrojona w następujące media: prąd, gaz, woda i kanalizacja i telekomunikacja. Przylega do utwardzonej drogi przy ul. Postępu. 
nr 23/2 - pow. 0,1324 ha; przeznaczenie usługowo-mieszkaniowe;
nr 23/5 - pow. 0,1747 ha; przeznaczenie usługowo-mieszkaniowe;
nr 23/8- pow. 0,1579 ha; przeznaczenie usługowo-przemysłowe; przylega bezpośrednio do utwardzonej drogi przy trasie S7

Zapraszam do kontaktu.

  • ul. Postępu, Zgorzała, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 850 m²  
  • Wymiary Długość: 270 m, szerokość: 18 m
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
494000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat